Grozs 0
Ietaupi, saņemot PienaNauda

Bezmaksas piegāde

Nav minimālā pasūtījuma

Lojalitātes programma

Tieši no ražotāja

 

 Piegāde Rīgā, Rīgas rajonā, Siguldā un Jūrmalā BEZMAKSAS

Piegādes karte

 

Rīga Brīvkalni Līči Salaspils
Jūrmala Bukulti Mārupe Saulkrasti
Acone Carnikava Mucenieki Sigulda
Adaži Dreiliņi Ogre Stopiņu
Alejas Ikšķile Olaine Stūnīši
Babīte Jaunmārupe Piņķi Ulbroka
Baldone Katlakalns Priedkalne Upesciems
Baloži Ķekava Rāmava
Valdlauči
Berģi Langstiņi Ropaži Vimbukrogs
IZVĒLIETIES svaigus produktus no plaša produktu klāsta.Pienaveikals.lv vienuviet piedāvā iegādei iecienītākos Food Union piena produktus un saldējumu, kā arī citus iecienītus Latvijas ražotāju produktus.

PĀRBAUDIET izvēlēto produktu klāstu sadaļā Produktu grozs. Pirms pirkuma noformēšanas, varat ērti mainīt produktu veidu vai daudzumu, vai pievienot produktu, kas aizmirsts.

Lai noformētu pasūtījumu, aicinām jūs PIEREĢISTRĒTIES, ja iepērkaties pirmo reizi, vai AUTORIZĒTIES sistēmā, ja iepērkaties atkārtoti.

NORĀDIET piegādes adresi. Pašlaik piegādi veicam Rīgā, Rīgas apkārtnē un Jūrmalā, un piegāde ir bezmaksas. Ja Jums ir specifiskas piegādes detaļas (durvju kods, ērtāks piebraukšanas ceļš vai cits), kuras kurjeram vajadzētu zināt, lūdzu, norādiet tās pie papildus piegādes detaļām vai norādiet kurjeram telefoniski, kad viņš sazināsies ar jums īsi pirms piegādes. Tāpat izvēlieties vai vēlaties bezkontakta piegādi vai piegādi ar sūtījuma nodošanu tieši rokās.

IZVĒLIETIES apmaksas veidu un veiciet apmaksu. Kad būsiet veikuši pasūtījumu, mēs Jūs informēsim par veiksmīgu apmaksu un Jūsu pasūtījuma gaitu uz norādīto e-pasta adresi.

GAIDIET piegādi! Ja būsiet veikuši pasūtījumu līdz plkst. 12:00, saņemsiet Jūsu pasūtījumu jau nākamajā dienā! Preču piegāde notiek septiņas dienas nedēļā, darba dienās no 09:00 - 21:00, brīvdienās no 10:00 - 21:00. Preču piegādes dienā aptuveni 30 minūtes pirms piegādes kurjers zvanīs uz Jūsu norādīto tālruņa numuru, lai pārliecinātos, ka preču piegādes brīdī varēsiet saņemt savu pirkumu norādītajā adresē. Ja kurjeram nāksies ceļā aizkavēties un preču piegādes laiks ieilgs, kurjers noteikti ar Jums sazināsies. Preces tiks piegādātas līdz Jūsu namdurvīm.