Grozs 0
Ietaupi, saņemot PienaNauda
Akcija
Akcija
Akcija

Bezmaksas piegāde no 15€

Nav minimālā pasūtījuma

Lojalitātes programma

Tieši no ražotāja

 

 Piegāde Rīgā, Rīgas rajonā, Siguldā, Jūrmalā un Jelgavā

Piegādes karte

 

Rīga Baloži Katlakalns Rāmava
Jūrmala Berģi Ķekava Ropaži
Jelgava Brīvkalni Langstiņi Salaspils
Sigulda Bukulti Līči Saulkrasti
Ogre Carnikava Mārupe Stopiņu nov.
Acone Cena Mucenieki Stūnīši
Adaži Dalbe Ozolnieki Ulbroka
Alejas Dreiliņi Olaine
Upesciems
Babīte Ikšķile Piņķi Valdlauči
Baldone Jaunmārupe Priedkalne Vimbukrogs
IZVĒLIETIES svaigus produktus no plaša produktu klāsta.Pienaveikals.lv vienuviet piedāvā iegādei iecienītākos Food Union piena produktus un saldējumu, kā arī citus iecienītus Latvijas ražotāju produktus.

PĀRBAUDIET izvēlēto produktu klāstu sadaļā Produktu grozs. Pirms pirkuma noformēšanas, varat ērti mainīt produktu veidu vai daudzumu, vai pievienot produktu, kas aizmirsts.

Lai noformētu pasūtījumu, aicinām jūs PIEREĢISTRĒTIES, ja iepērkaties pirmo reizi, vai AUTORIZĒTIES sistēmā, ja iepērkaties atkārtoti.

NORĀDIET piegādes adresi. Pašlaik piegādi veicam Rīgā, Rīgas apkārtnē, Jūrmalā un Jelgavā, un piegāde ir bezmaksas pasūtījumiem virs 15€ (summa apmaksai pēc atlaižu piemērošanas), pasūtījumiem līdz 15€ piegādes maksa ir 3.99€. Ja Jums ir specifiskas piegādes detaļas (durvju kods, ērtāks piebraukšanas ceļš vai cits), kuras kurjeram vajadzētu zināt, lūdzu, norādiet tās pie papildus piegādes detaļām vai norādiet kurjeram telefoniski, kad viņš sazināsies ar jums īsi pirms piegādes. Tāpat izvēlieties vai vēlaties bezkontakta piegādi vai piegādi ar sūtījuma nodošanu tieši rokās.

IZVĒLIETIES apmaksas veidu un veiciet apmaksu. Kad būsiet veikuši pasūtījumu, mēs Jūs informēsim par veiksmīgu apmaksu un Jūsu pasūtījuma gaitu uz norādīto e-pasta adresi.

GAIDIET piegādi! Ja būsiet veikuši pasūtījumu līdz plkst. 12:00, saņemsiet Jūsu pasūtījumu jau nākamajā dienā! Laicīga pasūtījumu piegāde ir mūsu prioritāte, tāpēc katrā dienā varam izvest limitētu pasūtījumu daudzumu. Tiklīdz šis daudzums tiek sasniegts, laika intervāls vai piegādes datums vairs nav pieejams un šajā gadījumā aicinām izvēlēties nākamo piegādes laiku. Preču piegāde notiek septiņas dienas nedēļā laika intervālā 09:00 - 21:00. Preču piegādes dienā aptuveni 30 minūtes pirms piegādes kurjers zvanīs uz Jūsu norādīto tālruņa numuru, lai pārliecinātos, ka preču piegādes brīdī varēsiet saņemt savu pirkumu norādītajā adresē. Ja kurjeram nāksies ceļā aizkavēties un preču piegādes laiks ieilgs, kurjers noteikti ar Jums sazināsies. Preces tiks piegādātas līdz Jūsu namdurvīm.